Search

آموزش مدل سازی در مایا

آموزش مدل سازی در مایا

نرم افزار مایا یکی از قدرتمند ترین برنامه جذاب و جالب و خوب های all in one  در باره گرافیک سه بعدی می باشد .اصطلاح all in one  از هنگام و زمانی که به آن برنامه جذاب و جالب و خوب ها اطلاق شد که نرم افزار ها و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوعی در شاخه های متنوع و گوناگون و مختلف بوجود آمد مثلا برنامه جذاب و جالب و خوب های zbrush  یا mudbox در باره مدل سازی ، نرم افزار keyshot  در باره رندر و همچنین متریال و همچنین … در آن بین نرم افزار هایی مانند مایا ، تری دی مکس یا C4D … که تمامی مراحل یک پروژه را می توانید در آن هم انجام دهید all-in-one  میگوییم .

نرم افزار مایا یک برنامه جذاب و جالب و خوب همه کاره (all-in-one ) می باشد که تمامی مراحل یک پروژه را می قدرت با آن هم به بهترین نحو انجام داد .آن نرم افزار در اکثر انیمیشن ها و همچنین فیلم دیدنی و جذاب های هالییودی جزء برنامه جذاب و جالب و خوب های پرکاربرد می باشد .یک پروژه انیمیشن چندین مرحله متنوع و گوناگون و مختلف دارد که یکی از آن هم مراحل ، مدل سازی می باشد . در بسته ای که جهت تو جمع آوری کردیم ، با تکنیک های متنوع و گوناگون و مختلف مدل سازی در آن نرم افزار قدرتمند آشنا خواهید شد . جهت آن تمرینات غالباً از نرم افزارهای مایا ۲۰۱۵ ، مایا ۲۰۱۴ و همچنین مایا ۲۰۱۲ بهره بری و استفاده شده می باشد .(محیط های ورژن های ذکر شده شبیه به هم می باشد و همچنین در ورژن های بالاتر صرفا بعضی از قابلیت ها به نرم افزار اضافه شده و همچنین محیط کاربری فرقی نکرده می باشد )

جهت خرید اینترنتی آموزش مایا از دکمه خرید بهره بری و استفاده کنید 

خرید مجموعه آموزش مدل سازی در مایا
باره :   گرافیک سه بعدی  
تعداد دی او همچنین دی :   ۱۴ DVD
نرخ :   ۳۹۹۰۰  تومان
توضیحات :   بسته بندی شکیل
خرید :  

shoppingcart آموزش مدل سازی در مایا

آن مجموعه زبان اصلی می باشد ، ولی باید توجه داشت به علت گویا بودن آموزش ها جهت بهره بری و استفاده از آن هم نیازی به دانش زبان ندارید .

 

 

امروز جهت مدل سازی های با جزییات بالا از نرم افزارهایی مانند زیبراش یا ماد باکس بهره بری و استفاده می می شود ،ولی باید توجه داشت همچنان جهت ساخت مدل های stylized یا با اصطلاح ساده و همچنین مناسب انیمیشن ، نرم افزارهای all in one مانند مایا بهترین و همچنین کامل ترین ابزار مدل سازی را دارد. تو در آن آموزش یک مدل آقا را مرحله به مرحله خواهید ساخت .

770 render 1040 1024x576 آموزش مدل سازی در مایا

 

در آن تمرین تو با تکنیک های متنوع مدل سازی در مایا آشنا می شوید و همچنین یک مدل فانتزی خواهید ساخت .

654 render 1040 1024x576 آموزش مدل سازی در مایا

 

در آن آموزش یک مدل موتور سیکلت مناسب بازی های کامپیوتری را طراحی می کنید . در واقع در آن آموزش یک مدل hi poly  را به یک مدل low poly  و همچنین مناسب بازی سازی تغییر پیدا کردن خواهید کرد .

 

Digital Tutors Creating Game Vehicles with Maya and TopoGun 1024x576 آموزش مدل سازی در مایا

 

در آن آموزش مرحله به مرحله یک مدل خنجر که در موتور های بازی سازی بهره بری و استفاده می می شود را فرا خواهید گرفت .آن کار را از ابتدا تا انتها انجام می دهید .

102 render 1040 1024x576 آموزش مدل سازی در مایا

 

233 render 1040 1024x576 آموزش مدل سازی در مایا

 

Digital Tutors Creative Development Series Guerrilla Commerical Design Concept in Maya 1024x576 آموزش مدل سازی در مایا

 

Digital Tutors Creative Development Series Modeling a Female Character for Animation in Maya 1024x230 آموزش مدل سازی در مایا

 

Digital Tutors Creative Development Series Real Time Vehicle Creation in Maya and Silo 1024x576 آموزش مدل سازی در مایا

 

638 render 1040 1024x243 آموزش مدل سازی در مایا

 

در آن آموزش با انواع روش های مدل سازی در مایا آشنا می شوید و همچنین آن آموزش یک تمرین کامل مدل سازی می باشد .

Digital Tutors Creative.Development Modeling a Detailed Ship in Maya 1024x576 آموزش مدل سازی در مایا

 

در آن آموزش با تکنیک های ساخت محیط آشنا می شوید ، آن مدل ها غیر ارگانیک می باشد .مدل سازی رباط ، ساختمان و همچنین جزییات محیط را در آن آموزش فرا خواهید دید .

Digital Tutors Creative Development Modeling Exterior Scenes in Maya 1024x576 آموزش مدل سازی در مایا

 

در آن آموزش مدل را از صفر و همچنین از روی طرح های ابتدایی و اولیه می سازید و همچنین با روش  های مدل سازی جدید آشنا خواهید شد .

681 render 1040 1024x576 آموزش مدل سازی در مایا

 

در آن سری آموزشی روش ساختن  مدل در مایا و همچنین زیبراش و همچنین تعامل آن دو نرم افزار را یاد خواهید گرفت و همچنین یک مدل موجود دریایی را در نرم افزار زیبراش و همچنین مایا خواهید ساخت .

Digital Tutors Creative Development Series Creating the Sea Creature in Maya and ZBrush 1024x576 آموزش مدل سازی در مایا

 

بهره بری و استفاده از مدلهای low poly در مبحث بازی سازی یک بحث خیلی مهم و همچنین حیاتی می باشد و همچنین ساخت مدل زیبای low poly تکنیک های خود را دارد ، آن امر جهت بازی سازان خیلی زیاد حیاتی می باشد . در ضمن فراموش نکنید فراگیری تکنیک ها ساخت مدل با جزییات کم ، باره ساز حرفه ای شدن تو در مدل سازی می باشد زیرا یکی از اصول مدل سازی ، ساخت مدل یا جزییات کم در مرحله اول و همچنین اضافه کردن جزییات در مرحله دوم می باشد . پس یادگیری مدل سازی lowpoly جهت افرادی که میخواهند در باره مدلسازی حرفه ای شوند مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد .

Digital Tutors Creative Development Series Creating a Low Poly Game Character in Maya and Silo 1024x576 آموزش مدل سازی در مایا

 

تو در آن آموزش بر روی ساخت متریال و همچنین تکنیک های جدید uv در مایا کار خواهید کرد .

Digital Tutors Creative Development Series Character Creation Pipline in Maya and ZBrush 1024x576 آموزش مدل سازی در مایا

 

خرید مجموعه آموزش مدل سازی در مایا
باره :   گرافیک سه بعدی  
تعداد دی او همچنین دی :   ۱۴ DVD
نرخ :    ۳۹۹۰۰  تومان
توضیحات :   بسته بندی شکیل
خرید :  

shoppingcart آموزش مدل سازی در مایا

در آن آموزش یک کشتی فضایی را از ابتدا تا انتها مدل می کنید .آن یک آموزش کامل جهت یادگیری قسمت های متنوع و گوناگون و مختلف مایا مایا می باشد .

Digital Tutors Creative Development Series Automotive Texturing and Rendering in Maya and Maxwell 1024x576 آموزش مدل سازی در مایا

 

در آن تمرین با قابلیت های xgen  در مایا آشنا می شوید ، بوسیله xgen  تو می توانید هر آبجکتی را بر روی سطح پخش کنید ، یکی از کاربردهای آن ابزار جهت ساخته یا ایجاد مو یا کرک و همچنین… می باشد . در آن تمرین تو بوسیله xgen  بال های یک اسب افسانه ای را تولید می کنید .

1510 render 1040 1024x576 آموزش مدل سازی در مایا

 

در آن تمرین با یکی از قابلیت های مهم مایا یعنی nCloth آشنا می شوید و همچنین شبیه سازی حرکت برگ های پاییزی در باد را به زیبایی شبیه سازی می کنید .

1459 render 1040 1024x576 آموزش مدل سازی در مایا

 

1504 render 1040 1024x576 آموزش مدل سازی در مایا

 

1407 render 1040 1024x576 آموزش مدل سازی در مایا

 

در آن آموزش زیبا و همچنین اصولی و کاربردی نقاشی بر روی مدل و همچنین تکسچر آن هم را در نرم افزار مایا و همچنین فتوشاپ یاد خواهید گرفت .

Digital Tutors Texture Painting in Maya 2015 and Photoshop 1024x576 آموزش مدل سازی در مایا

خرید مجموعه آموزش مدل سازی در مایا
باره :   گرافیک سه بعدی  
تعداد دی او همچنین دی :   ۱۴ DVD
نرخ :    ۳۹۹۰۰  تومان
توضیحات :   بسته بندی شکیل
خرید :  

shoppingcart آموزش مدل سازی در مایا

منبع
بهترین نرم افزار های گرافیکی: آموزش مدل سازی در مایا
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *