Search

کارت ویزیت زیبا و مدرن ساندویچ فروشی

کارت شناسایی و ویزیت زیبا و همچنین مدرن ساندویچ فروشی

به نام خداوند تبارک و تعالی

سلام خدمت تمامی بازدید کنندگان محترم و همچنین همراهان وبسایت و مرکز خبرهای جدید ویزیت کارت

در آن پست  جهت تو کارت شناسایی و ویزیت لایه باز ساندویچ فروشی را آماده کردیم که کارت شناسایی و ویزیت با طراحی تخت، خیلی زیاد زیبا می باشد. آن کارت شناسایی و ویزیت جهت اغذیه فروشی ها، ساندویچی ها،فست فود ها، آشپزخانه ها و همچنین مشاغلی که با غذا بخصوص غذاهای آماده مرتبط خواهند بود خیلی زیاد مناسب می باشد.

در طراحی آن کارت شناسایی و ویزیت از سبک تخت (Flat) بهره بری و استفاده شده می باشد. حداقل کردن نوشته ها و همچنین جایگزینی یک آیکن مناسب باعث شده زیبایی آن کارت دوچندان می شود. رنگ پس باره آبی آن کارت شامل رنگ های تخت می باشد که با بهره بری و استفاده از رنگ مکمل سفید جهت آیکن ها و همچنین نوشته ها طراحی تخت آن را به آخر خود رسانده و همچنین سبک شده یک کارت شناسایی و ویزیت زیبا و همچنین خاص تولید می شود.

آن کارت شناسایی و ویزیت کاملا لایه باز جهت تو آماده شده و همچنین می توانید نوشته های آن هم را به دلخواه خودتون تغییر بدهید و همچنین از داشتن یک کارت شناسایی و ویزیت خاص و همچنین دوس داشتنی جهت ساندویچ فروشی، فست فود فروشی و همچنین یا کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل موردنظرتان لذت ببرید.

جهت فردی یا شخصی سازی آن کارت می توانید قالب آماده و همچنین لایه باز کارت شناسایی و ویزیت را دانلود کرده، یک فایل PSD کاملا لایه باز در آن مجموعه موجود می باشد که حاوی طرح کارت شناسایی و ویزیت می باشند. آن هم را در فتوشاپ باز کرده  و همچنین نوشته ها و همچنین آیکون های آن هم را به دلخواه خود تغییر بدهید.

سوالات و همچنین نظرات خود را در مورد آن کارت یا از قسمت دیدگاه ها زیر همین مطلب و همچنین یا از قسمت ارتباط با ما گفتن کنید.

آن کارت در حجم ۲۸۲ KB و همچنین با فرمت PSD جهت تو به صورت کاملا لایه باز و همچنین مجانی و رایگان آماده شده می باشد .

لطفا با نظرات خود ما را در ادامه راه دلگرم و همچنین راهنمایی کنید.

رمز در صورت احتیاج : www.vizitcart.irکپی تنها با ذکر منبا مجاز می باشدمنبع
بهترین کارت شناسایی و ویزیت : کارت شناسایی و ویزیت زیبا و همچنین مدرن ساندویچ فروشی
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

|