Search

کارت ویزیت فوق العاده زیبای مزون عروس

کارت شناسایی و ویزیت فوق العاده زیبای مزون عروس

به نام خداوند تبارک و تعالی 

سلام خدمت تمامی بازدید کنندگان محترم و همچنین همراهان وبسایت و مرکز خبرهای جدید ویزیت کارت

در آن پست  جهت تو کارت شناسایی و ویزیت لایه باز و همچنین فوق العاده زیبای مزون عروس را آماده کردیم که کارت شناسایی و ویزیت با طراحی خلاقانه و همچنین دوست داشتنی و جذاب می باشد. آن کارت شناسایی و ویزیت جهت فروشگاه های لباس عروس و همچنین وسایل عروسی، مزون عروس، آرایشگاه های عروس و همچنین مشاغلی که با عروس و همچنین عروسی مرتبط خواهند بود خیلی زیاد مناسب می باشد.

در طراحی آن کارت شناسایی و ویزیت به دلیل ماهیت مشاغل مرتبط به عروسی سعی شده از رنگ روشن بهره بری و استفاده می شود. هرچند پیشنهاد می می شود رنگ پس باره کارت های ویزیت با چنین ماهیت هایی سفید بهره بری و استفاده می شود ولی باید توجه داشت بدلیل بهره بری و استفاده از عکس لباس عروس به رنگ سفید، رنگ مناسب و همچنین مکمل، رنگ ملایم آبی انتخاب شده می باشد. جهت عنوان اصلی یعنی مزون عروس از فونت زیبای نستعلیق  بهره بری و استفاده شده که مناسب ترین فونت جهت آن کارت می باشد. البته جهت زیباتر شدن نوشته آن کارت شناسایی و ویزیت کمی آن هم را دست کاری کرده ایم.

آن کارت شناسایی و ویزیت کاملا لایه باز جهت تو آماده شده و همچنین می توانید نوشته های آن هم را به دلخواه خودتون تغییر بدهید و همچنین از داشتن یک کارت شناسایی و ویزیت خاص و همچنین دوس داشتنی جهت مزون عروس، آرایشگاه عروس و همچنین یا کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل موردنظرتان لذت ببرید.

جهت فردی یا شخصی سازی آن کارت می توانید قالب آماده و همچنین لایه باز کارت شناسایی و ویزیت را دانلود کرده، یک فایل PSD کاملا لایه باز در آن مجموعه موجود می باشد که حاوی طرح کارت شناسایی و ویزیت می باشند. آن هم را در فتوشاپ باز کرده  و همچنین نوشته ها و همچنین آیکون های آن هم را به دلخواه خود تغییر بدهید.

سوالات و همچنین نظرات خود را در مورد آن کارت یا از قسمت دیدگاه ها زیر همین مطلب و همچنین یا از قسمت ارتباط با ما گفتن کنید.

آن کارت در حجم ۵۴۷ KB و همچنین با فرمت PSD جهت تو به صورت کاملا لایه باز و همچنین مجانی و رایگان آماده شده می باشد .

لطفا با نظرات خود ما را در ادامه راه دلگرم و همچنین راهنمایی کنید.

رمز در صورت احتیاج : www.vizitcart.irکپی تنها با ذکر منبا مجاز می باشدمنبع
جدید و تو و تازه ترین کارت شناسایی و ویزیت : کارت شناسایی و ویزیت فوق العاده زیبای مزون عروس
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

|