Search

کارت ویزیت خلاقانه و شیک فروشگاه لباس

کارت شناسایی و ویزیت خلاقانه و همچنین شیک فروشگاه لباس

به نام خداوند تبارک و تعالی

سلام خدمت تمام همراهان وبسایت و مرکز خبرهای جدید کارت شناسایی و ویزیت

امروز جهت تو کارت شناسایی و ویزیت فوق العاده شیک و همچنین خلاقانه بوتیک لباس را آماده کردم که می تونید از آن هم به عنوان کارت شناسایی و ویزیت فروشگاه های لباس های شیک و همچنین رسمی (کت و همچنین شلوار فروشی) بهره بری و استفاده کنید. در طراحی آن کارت زیبا و همچنین دوست داشتنی و جذاب از سبک مینیمال بهره بری و استفاده شده و همچنین انتخاب رنگ ها با توجه به ماهیت فروشگاه های لباس رسمی می باشد. آن کارت شناسایی و ویزیت کاملا لایه باز بوده و همچنین می تونید نوشته های آن هم را مثل عنوان فروشگاه، آدرس و همچنین … را به دلخواه خودتون تغییر بدهید.

جهت آن کار می توانید قالب آماده و همچنین لایه باز کارت شناسایی و ویزیت را دانلود کرده، یک فایل PSD کاملا لایه باز در آن مجموعه موجود می باشد که حاوی طرح پشت و همچنین روی کارت شناسایی و ویزیت می باشند. نوشته های آن هم را در فتوشاپ تغییر و همچنین از آن هم به عنوان کارت شناسایی و ویزیت فروشگاه لباس خود بهره بری و استفاده کنید و همچنین از داشتن یک کارت شناسایی و ویزیت منحصر به فرد لذت ببرید. 

سوالات و همچنین نظرات خود را در مورد آن کارت یا از قسمت دیدگاه ها زیر همین مطلب و همچنین یا از قسمت ارتباط با ما گفتن کنید .


آن کارت در حجم ۳۳۴ KB و همچنین با فرمت PSD جهت تو به صورت کاملا لایه باز و همچنین مجانی و رایگان آماده شده می باشد .

لطفا با نظرات خود ما را در ادامه راه دلگرم و همچنین راهنمایی کنید.

رمز در صورت احتیاج : www.vizitcart.irکپی تنها با ذکر منبا مجاز می باشدتو هم کسب کسب و کار خود را راه بیاندازیدمنبع
بهترین کارت شناسایی و ویزیت : کارت شناسایی و ویزیت خلاقانه و همچنین شیک فروشگاه لباس
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

|