Search

نکات طراحی سایت

نکات ساخت سایت
%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C%20%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA%20%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA نکات طراحی سایت
خرید وی پی ان پرسرعت

طراحی وب سایت هایی که از بقیه گروهی های خود موفق تر می باشند خصوصیات برجسته ای داشتند که به راحتی توانستند نظر افراد و کاربران را به طرف جلب کنند آنها را در سایت خود نگه دارند .

چنانچه نکات اصلی حساس در طراحی سایت به درستی رعایت شود در نهایت می توان یک جستجوک ننده را به یک مشتری وفادار تبدیل کرد آمار بازدید از وبسایت را افزایش داد.

شما تنها چند ثانیه فرصت دارید تا فردی را متقاعد بکنید در وب سایت شما بماند یا سریعا آن را ترک نماید و به سراغ سایت دیگری برود پس باید در همین زمان کوتاه کاربران را جذب بکنید زیرا ممکن است هر کدام از آنها به مشتری تبدیل شوند بر روی کسب و کارتان تاثیری مهم حیاتی بگذارند . دقت بکنید چه فیلد ها مسائل ی را در صفحه های وب وبسایت بگذارید تا نظر کاربران را بیشتر جلب نماید .

اما هنوز وب سایت هایی هستند که با طراحی وبسایت ضعیف می توانند برای خود کسب درآمد کنند این گروه جزء استثناها هستند بسیار قابل اعتماد نبوده و ممکن است به زودی مشتریان خود را از دست بدهند .

توضیح در مورد کسب کارتان :

یکی از دلایلی که افراد را به سمت شما می کشاند این است که آنها میخواهند بدانند دقیقا کار کمپانی شما در چه زمینه هایی است و یا چه کالاها ی را تولید عرضه می بکنید پس در صفحه اول وب سایت در مورد زمینه اصلی کارتان یک توضیح کوتاه بگذارید تا افراد آن را مطالعه کنند و با شما آشنا شوند .

افزایش سرعت در لود شدن وب سایت:

کاربر بسیار تحمل ندارد تا برای لود شدن و بالا آمدن صفحه زمان بگذارد و این کار ممکن است حوصله اش را سر ببرد پس برای پیشگیری از این مساله بهتر است از عکس و عکسهایی با اندازه کم در طراحی سایت استفاده نمایید و همین طور از فایـل های Css و Javascript به شکلی بهینه استفاده نمایید .

افزایش سرعت سایت از نکات کلیدی در طراحی وب وب سایت پیشرفته است زیرا اگر این نکته را نادیده بگیریم در واقع کاربران را از بازدید سایت خود منصرف کردیم .

گذاشتن اخبار و اتفاقات در وب سایت

در صفحه اصلی وبسایت اخبار انتها را بگذارید تا کاربرانی که مرتبا به وب وبسایت شما سر می زنند بفهمند که شما سایت را ظهور نگاه می دارید .اما نیازی نیست که فضای بسیاری را برای رویدادهایتان مصرف نمایید و تنها از یک جمله مختصر و لینک بهره بگیرید . کاربر اگر تمایل داشته باشد تا اخبار کامل را ببیند می تواند بر روی مورد نظرش کلیک نماید و آن را مشاهده نماید .

فونت نوشته های وب وبسایت :

سعی بکنید در طراحی وب سایت خود از فونت یکسان مصرف نمایید نوشته ها را با یک فونت معین در وبسایت قرار دهید به این ترتیب هم ظاهر زیبا تری خواهید داشت و هم کاربر از دیدن وبسایت شما خسته و سر در گم نمی شود .

حفظ کردن طراحی آسان در وب سایت

سعی نکنید با کمک روش های غیر ضروری غیر مهم سایت را در دید کاربر قرار دهید مثل مصرف بیهوده از فایل های پر اندازه فلش در عوض این کار تمرکزتان را بر مسایل ضروری بگذارید شبیه امکانات ی که وب می تواند داشته باشد یاشیوه های جذب مشتری تبدیل نمودن بازدیدکنندگان به مشتری خریدار .

جلب نظر کاربران به یاری فضای سفید خلوت سایت

در طراحی سایت و به ویژه صفحه اصلی آن از شلوغی زیاد دوری بکنید . تلاش بکنید تا در انتها طراحی یک وبسایت خوب و کاربر پسند داشته باشید تا کاربران در آن سر در گم نشده و جستجو کردن در آن سریع انجام پذیرد . به این نکته توجه نمایید که حفظ کردن فضاهای سفید کمک بسیاری در طراحی وبسایت می نماید در جذب بینندگان تاثیر گذار است .
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *