Search

خوشنویسی فوق العاده زیبا در کارت ویزیت های شخصی

خوشنویسی فوق العاده زیبا در کارت شناسایی و ویزیت های فردی یا شخصی

به نام خداوند تبارک و تعالی

سلام خدمت تمامی بازدید کنندگان محترم و همچنین همراهان وبسایت و مرکز خبرهای جدید ویزیت کارت

 

در آن پست جهت تو عزیزان نیت و اراده دارم چند خطی در مورد بهره بری و استفاده از خوش نویسی در طراحی کارت شناسایی و ویزیت بنویسم که خیلی در زیبا و همچنین منحصر به فرد شدن کارت میتونه کمک کنه.

کالیگرافی (خوشنویسی) هنری می باشد که در اون طراح میکوشد متن رو به شکل زیبا در بیاورد و همچنین در واقع زیبایی در اولویت هست ولی باید توجه داشت در تایپوگرافی طراح سعی داره با تغییر مقدار و اندازه، مکان و همچنین رنگ نوشته ها مفاهیم رو بهتر برسونه. حال اگه تو بتونید با ترکیب آن دو یعنی با در نظر گرفتن خوانایی متن اون رو زیبا کنید، مطمئنا یک طرح فوق العاده زیبا رو بوجود خواهید آورد که هر کسی دوس داره چند لحظه ای حداقل به اون نگاه کند.

از آنجا که خیلی از کارت شناسایی و ویزیت ها، نام شخص یا یک عنوان کلی رو در بردارند جهت زیبایی هرچه اکثرا و بیشتر کارت شناسایی و ویزیت ها میتوان نام یا عنوان کارت رو بصورت خوش نوشت (خوشنویسی کرد). اینکار میتواند کارت شناسایی و ویزیت تو را تغییر پیدا کردن به یک کارت منحصر به فرد کند که هر کس بعد از دیدن آن هم تصور خوبی از تو در ذهن مسجم میکنه و همچنین آن یک ایده آل در طراحی یک کارت هست.

cart6 خوشنویسی فوق العاده زیبا در کارت ویزیت های شخصی

اگه شماهم مایلید که نام یا عنوان کارت یا پوسترتون به شکل زیبا خوشنویسی بشه خیلی راحت میتونید آن طراحی رو از سامانه آنلاین سفارش طراحی سفارش بدهید و همچنین ما اینکار را برایتان به بهترین شکل انجام خواهیم داد.

در صورتی که هم میخواهید به عنوان نمونه و همچنین مجانی و رایگان آن کار را برایتان انجام دهیم کافی می باشد عنوانی که دوس دارید روی کارتتان باشد را در قسمت نظرات همین پست ثبت کنید.

منبع
برترین کارت شناسایی و ویزیت : خوشنویسی فوق العاده زیبا در کارت شناسایی و ویزیت های فردی یا شخصی
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *