Search

مفهوم رنگ در طراحی کارت ویزیت

مفهوم رنگ در طراحی کارت شناسایی و ویزیت

مفهوم رنگ در طراحی کارت شناسایی و ویزیت

سلام خدمت تمامی کاربران و همچنین مخاطبین خیلی زیاد محترم وبسایت و مرکز خبرهای جدید ویزیت کارت

دوستان در آن مقاله اراده و تصمیم راسخ گرفتیم به مفهوم رنگ در طراحی کارت شناسایی و ویزیت بپردازیم و همچنین آنکه در طراحی کارت شناسایی و ویزیت مرتبط به مشاغل متغایر و متفاوت بایستی و حتما از رنگ های مخصوص بهره بری و استفاده کنیم ،رنگ های زیبا و همچنین متناسب باعث جذابیت کارت شناسایی و ویزیت میشه و همچنین در صورتی که از رنگ های نا متناسب بهره بری و استفاده بشه ممکنه کارت تو به جای جیب مخاطبینتون توی سطل آشغال باشه simple smile مفهوم رنگ در طراحی کارت ویزیت .
در مقاله های قبلی از سری آموزش های مدرسه طراحی به بحث رنگ شناسی و همچنین اصول روانشناسی رنگ ها در طراحی ها پرداختیم ،در آن مقاله با بهره بری و استفاده از دانسته های قبلی به مفهوم رنگ و همچنین تناسب رنگ ها با مشاغل و همچنین کسب و همچنین کار متناسب با اون پرداختیم .خوشحال میشیم نظر تو رو هم در مورد آن مقاله بدونیم .

بعضی از منابع اشاره کردن که در کارت ها بایستی و حتما تنها و فقط از سه رنگ بهره بری و استفاده بشه و همچنین آن سه رنگ با هم متناسب باشه ولی باید توجه داشت تو میتونید از رنگ های متنوع و گوناگون و مختلف بهره بری و استفاده کنید و همچنین کارت رنگارنگ زیبا و همچنین جذابی داشته باشید .

قرمز

قرمز رنگ خیلی زیاد گرمی می باشد. رنگی می باشد :
با انرژی، شور و همچنین شوق، سرعت، اقتدار و قدرت، اقتدار و قدرت، حرارت، عشق، تجاوز، خطر، هیجان، میل، آتش، خون، جنگ، خشونت، پرخاشگری، همه چیز شدید و همچنین با شور زیاد همراه می باشد. سرخ می تواند یک تاثیر فیزیکی بر روی شهروندان و مردم شهر داشته باشد و همچنین منجربه بالا بردن فشار خون و همچنین تعداد تنفس می شود .
مکانیکی ماشین، رستوران چینی، آتش نشان، بدلکاری، جنگنده MMA ، قصاب، استودیو طراحی وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید از کسب و همچنین کار های بارز متناسب با رنگ قرمز کارت شناسایی و ویزیت های  پهناور و بزرگ خواهند بود.

 

آبی

آبی محبوب ترین رنگ در کارت شناسایی و ویزیت می باشد :
یک انتخاب مطمئن جهت وفاداری و همچنین اطمینان خاطر مشتری می باشد و همچنین در کارت های  ساختمان. آبی با صلح، آرامش، ثبات، وفاداری، آسمان، آب، سرد، فن آوری، افسردگی، مهار کننده های اشتها، هماهنگی، وحدت، اعتماد، واقعیت و حقیقت، اعتماد به نفس، محافظه کاری، امنیت، پاکیزگی، نظم همراه می باشد.
آبی یک رنگ خوب جهت کارت شناسایی و ویزیت مشاغل: مهندسین و متخصصین IT ، کارشناسان امنیت کامپیوتر، پزشکان، داروسازان، محافظان، دندانپزشکان، شرکت جستجوگرها، ارائه دهنده میزبانی و همچنین …

 

نارنجی

نارنجی رنگ پر جنب و همچنین جوش و همچنین خیلی زیاد پر انرژی می باشد:
می قدرت آن هم را نماینده تغییر و همچنین جنبش قرار داد . از آنجا که رنگ نارنجی نیز رنگ  یک میوه می باشد ، می قدرت آن هم را با نشاط همراه دانست.
آن رنگ مرتبط می باشد با: انرژی، خواستار توجه، تعادل، گرما، شور و همچنین شوق، پر جنب و همچنین جوش، گسترده، زرق و همچنین برق دار.
نارنجی یک رنگ خوب جهت کارت شناسایی و ویزیت مشاغل: سوپر مارکت ها ، کافی شاپ ها و همچنین کافی نت ها باشگاه های تفریحی اسپورت و ورزشی و همچنین ….

 

سبز

در طراحی، سبز می تواند یک تعادل و همچنین اثر مطابق و یکدست داشته باشد:
سبز رنگی می باشد  پایدار و همچنین متناسب و همچنین هم راه  می باشد با  طبیعت، محیط زیست، سالامت، موفقیت و همچنین پیروزی، نوسازی، جوانان، اقتدار و قدرت، بهار، سخاوت، باروری، حسادت، بی تجربگی، حسادت، بدبختی .
سبز یک رنگ خوب جهت کارت شناسایی و ویزیت مشاغل:  جنگل، باغبانی ، معماران، همسر ، منزل و خانه دار ،پزشک ، روانشانس و همچنین …

 

ارغوانی

بنفش مدت طولانی می باشد که با خانواده سلطنتی، معنویت، انسانیت و همچنین اصالت، معنویت، مراسمات ، رمز و همچنین رموز، تحول، حکمت، روشنگری، ظلم و همچنین ستم، استکبار، عزاداری همراه می باشد. آن رنگ ترکیبی از آبی و همچنین قرمز می باشد .
ارغوانی یک رنگ خوب جهت کارت شناسایی و ویزیت مشاغل:  املاک و همچنین عوامل، آرایشگری، وکلا و همچنین مزون ،پوشاک بچه گانه و همچنین …

 

خاکستری

خاکستری رنگی خنثی، به روش کلی پایان طیف رنگ های داغ می باشد :
امنیت، قابلیت اطمینان، هوش، موقر، حیا، کرامت، بلوغ، جامد، محافظه کار، عملی، سن، غم، خسته کننده مودی یا افسرده از ویژگی های آن رنگ می باشد.
خاکستری یک رنگ خوب جهت کارت شناسایی و ویزیت مشاغل: محافظ ، خدماتی ، امنیتی ، فردی یا شخصی و همچنین …

 

قهوه ای

در طراحی، قهوه ای معمولا به عنوان یک رنگ پس باره بهره بری و استفاده می می شود:
آن رنگ احساس گرما به طراحی کارت شناسایی و ویزیت میدهد و همچنین با زمین، دل، منزل و خانه، خارج از منزل، قابلیت اطمینان، استقامت، ثبات، سادگی و همچنین راحتی همراه می باشد.
قهوه ای یک رنگ خوب جهت کارت شناسایی و ویزیت مشاغل: وکلا، ضمیمه، وکیل مدافع، رستوران ها و همچنین …

 

سفید

سفید یک رنگ خنثی می باشد که می تواند :
خلوص در مد و همچنین عقیم سازی در حرفه علم پزشکی جدید حاکی می باشد. احترام، پاکی، سادگی، نظافت، صلح، تواضع، دقت، بی گناهی، جوانان، تولد، زمستان، برف، خوب، نازایی، سرد، بالینی، استریل و همچنین . . .
سفید یک رنگ خوب جهت کارت شناسایی و ویزیت مشاغل: منزل و خانه عروسی، دندانپزشکان، پزشکان، مدیران، پرستاران، تمیز کردن سرویس ها و خدمات، نمایندگی فروش، ماساژ دهنده و همچنین …

 

سیاه

سیاه قوی ترین رنگ و همچنین قوی تراز رنگ های خنثی می باشد :
و همچنین آن هم را معمولا در طرح های مرزی، و همچنین همچنین در طرح های ظریف بهره بری و استفاده می می شود. سیاه با اقتدار و قدرت، جنسیت، پیچیدگی، رسمیت، ظرافت، ثروت، رمز و همچنین راز، ترس، بد، گمنامی، ناخشنودی، عمق، سبک، غم و همچنین اندوه، پشیمانی، خشم، زیرزمینی، مردن و مرگ، رنگ فنی خوب، عزاداری همراه می باشد.
سیاه یک رنگ خوب جهت کارت شناسایی و ویزیت مشاغل: برق، مهندسان، مدیران ،بوتیک ، باشگاه بیلیارد ، کافی شاپ و همچنین …

 

همانطور که می دانید رنگ یکی از  قدرتمند ترین عناصر طراحی جهت کارت شناسایی و ویزیت و همچنین دیگر ابزار بازاریابی می باشد. به همین دلیل رنگ در بازاریابی و همچنین کسب و همچنین کار خیلی زیاد قدرتمند می باشد، به دلیل آن هم می باشد که یک راه برقراری ارتباط با بیننده و همچنین مشتری بدون هیچ گونه ارتباط قبلی میباشد و همچنین باره ساز ساخته یا ایجاد روابط آتی خواهد بود می باشد. و همچنین مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر هست که آن ارتباطات غیر شفاهی می باشد پس بایستی و حتما خیلی زیاد قدرتمند و همچنین تاثیر گذار باشد .


امیدوارم آن مقاله بتونه در طراحی کارت تو یا در اعتماد مشتریانتان به اصولی بودن طراحی های مفید واقع بشه ، لطفا از قسمت نظرات دیدگاهتون رو در مورد آن مطلب گفتن کنید و همچنین بگید که چه مشاغل دیگه ای میتونست در تقسیم بندی بالا قرار بگیره .
ممنون که آن مقاله رو تا آخر خوندید.

منبع
جدید و تو و تازه ترین کارت شناسایی و ویزیت : مفهوم رنگ در طراحی کارت شناسایی و ویزیت