Search

آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

آموزش عظیم جلوه های ویژه و همچنین رندر در مایا

post 1024x639 آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

نرم افزارهای سه بعدی و همچنین شامل قدرتمند ترین آن هم ها یعنی نرم افزار maya  شامل قسمت های مختلفی می باشد ، که هر کدام از آن قسمت ها در پروژه های پهناور و بزرگ متخصص مرتبط به خود را دارد مانند  مدل سازی ، انیماتوری  و همچنین …  . در آن پکیج آموزش مایا تو با قسمت مهمی از یک پروژه ، یعنی آموزش رندر در مایا که قسمت و بخش پایانی یک پروژه در نرم افزارهای سه بعدی می باشد آشنا می شوید . همچنین در قسمتی از آن بسته ی آموزشی با نحوه متریال دادن و همچنین انواع روش ها و همچنین تکنیک های نورپردازی در مایا آشنا می شوید . 

همچنین در آن بسته ی آموزشی دوست داشتنی و جذاب، تکنیک های ساخت جلوه های ویژه مانند آب ، آتش ، انفجار و همچنین … درمایا را فرا خواهید گرفت  و همچنین کاملا تکنیک های مایا در آن باره را فرا خواهید گرفت .مایا با داشتن ابزارهایی مانند nDynamics ، nParticles ، nCloth و همچنین … یکی از قدرتمند ترین نرم افزارها در باره ساخت افکت های ویژه می باشد . پس با داشتن آن مجموعه بی نظیر در قسمت و بخش های  جلوه های ویژه ، متریال و همچنین نور و همچنین رندر در مایا حرفه ای شوید .

خرید مجموعه آموزش جلوه ویژه در مایا
باره :   گرافیک سه بعدی  
تعداد دی او همچنین دی :   ۱۵ DVD
نرخ :   ۳۲۹۰۰  تومان
توضیحات :   بسته بندی شکیل
خرید :  

shoppingcart آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

آن مجموعه به زبان اصلی می باشد .

عناوین آموزی در آن مجموعه :

در آن آموزش خواهید آموخت که چگونه از procedural textures اسفاده کنید ، همچنین در آن آموزش نحوه بهره بری و استفاده از او همچنین ری در مایا را یاد می گیرید .

756 render 1040 آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

 

در آن آموزش یاد میگیرید که بوسیله نرم افزار ۳DEqualizer  و همچنین مایا فیلم دیدنی و جذاب واقعی و همچنین یک آبجکت غیر واقعی را با هم تلفیق کنید ، تکینیکی که در خیلی از پروژهای سینمایی بهره بری و استفاده می می شود .

 

1605 render 1040 آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

 

Crowd یا شبیه سازی جمعیت های انبوه امروزه در صنعت انیمیشن و همچنین سینما به یک تخصص تغییر پیدا کردن شده می باشد .تو در crowd انبوهی از جمعیت که می تواند انسان ، حیوان ، حشرات ، آبجکت های مانند هواپیماو سفینه ای فضایی و همچنین ….  را با کمترین هزینه می سازید ، آن جمعیت شامل حرکات و همچنین رفتار های متنوع و گوناگون و مختلف می باشند . تو در آن آموزش یاد میگیرید که چگونه شبیه سازی جمعیت در مایا را جهت  نوعی حشره انجام  دهید  .

 

Digital‐Tutors ‐ Creating a Realistic Insect Crowd Simulation آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

 

دائما در فیلم دیدنی و جذاب های تخیلی انواع و همچنین اقسام تکنولوژی هایی که فعلا وجود ندارند را دیده اید و همچنین شاید از خود پرسیده باشیید که آن جلوه ها در فیلم دیدنی و جذاب های سینمایی چگونه بوجود می آیند ؟در آن آموزش با نحوه ساختن یک کیبورد مجازی و همچنین نوری که نسبت به کاراکتر شخصیت فیلم دیدنی و جذاب واکنش نشان می دهد آشنا می شوید و همچنین آن جلوه ویژه ی زیبا را در مایا و همچنین افترافکت ساخته یا ایجاد خواهید کرد .تکنیک های matchmoving  در مایا را در آن آموزش فرا خواهید گرفت .

 

Digital‐Tutors ‐ Creating a Refracting Liquid UI in AE and Maya آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

 

در آن آموزش اصولی و کاربردی با هسته ی nDynamics در مایا آشنا می شوید و همچنین بعد از نگاه کردن به آن آموزش بایستی و حتما توانایی ساخت آب ، آتش و همچنین دود را داشه باشید.

Digital‐Tutors ‐ Introduction to nDynamics in Maya آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

در آن تمرین بوسیله ۳ نرم افزار مایا ، او همچنین ری و همچنین NUKE یک شخصیت علمی تخیلی را رندر می کنیم .

1728 render 1040 آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

موتور رندر Arnold یکی از قدرتمند ترین موتورهای رندر می باشد که می توانید در مایا از آن هم بهره بری و استفاده کنید .تو در آن آموزش با نحوه کار موتور arnold  در  مایا آشنا می شوید و همچنین یک مجسمه را در مایا و همچنین آرنولد رندر می گیرید .

1685 render 1040 آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

 

در آن تمرین بخار حاصل از یخ خشک را که در یک ظرف قرار دارد شبیه سازی می کنید .

 

1842 render 1040 آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

در آن آموزش زیبا و همچنین هیجان انگیز ، شبیه سازی افتادن یک گونی سیمان و همچنین غبار حاصل از آن هم را بوسیله ابزارهای Dynamic در مایا را شبیه سازی می کنید .در آن آموزش با  nCloth ، Fluids و همچنین nParticles کار خواهید کرد.

1752 render 1040 آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

در فیلم دیدنی و جذاب های تخیلی بارها مردان شنی را دیده اید ، در آن تمرین یاد خواهید گرفت که آن جلوه ی ویژه ی زیبا را در نرم افزار مایا ،خودتان پیاده سازی کنید .

1638 render 1040 آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

در آن تمرین با موتور رندر منتال ری در مایا آشنا می شوید ، منتال ری یکی از قوی ترین موتورهای موجود جهت نورپردازی و همچنین رندر می باشد .

1668 render 1040 آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

رندر گرفتن صحنه در چند pass و همچنین ترکیب آن هم در نرم افزار های Compositing کاریست که امروزه در تمام پروژه ها بهره بری و استفاده می می شود . تو در آن آموزش یک صحنه در مایا را در چند پاس متنوع و گوناگون و مختلف رندر می گیرید و همچنین در نرم افزار Fusion  آن هم ها را ترکیب می کنید .

223 render 1040 آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

 

در آن آموزش صحنه مرتبط به یک ایستگاه قطار را بوسیله ی منتال ری نورپردازی و همچنین رندر می کنید و همچنین با تکنیک های منتال ری در مایا آشنا می شوید .

650 render 1040 آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

در آن تمرین صحنه زیبای حرکت چراغ های نورانی  بر روی یک رودخانه را طراحی  می کنید .

Photorealistic Nighttime Water آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

شبیه سازی یک صحنه واقعی که می توانید در فیلم دیدنی و جذاب ها یا تیزرهای تبلیغاتی از آن تکنیک بهره بری و استفاده کنید .

556 render 1040 آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

حتما تا بحال در فیلم دیدنی و جذاب های متنوع و گوناگون و مختلف صحنه های از رشد سریع یک گیاه ، و همچنین یا گذر فصل ها در چند لحظه را دیده اید ، به آن تکنیک Time‐Lapse می نامند، در قبل با دوربین های مخصوص و همچنین صرف زمان زیاد آن کار را انجام می دادند ولی باید توجه داشت امروزه آن کار بوسیله تکنولوژی به راحتی انجام می گیرید .در آن آموزش با بهره بری و استفاده از ابزار ها و همچنین تکنیک های متنوع و گوناگون و مختلف شبیه سازی طبیعی از رشد یک گیاه را یاد میگیرید .از آن تکنیک ها در کلیپ های تبلیغاتی و همچنین فیلم دیدنی و جذاب های واقعی بهره بری و استفاده می می شود .

Digital Tutors ‐ Creative Development Series ‐ Photorelistic Time‐Lapse Animation and Rendering in Ma آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

در آن تمرین حباب های صابون واقعی را ساخته یا ایجاد می کنید و همچنین با تکنیک ها و همچنین ابزار آن کار آشنا می شوید .

1 20 2012 shaders آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

در آن آموزش نحوه ی ارتباط بین نرم افزار مایا و همچنین افتر افکت را یاد خواهید گرفت و همچنین انیمیشن یک لوگو را طراحی می کنید که از یک حالت به حالت دیگر تغییر شکل می دهد .

motion graohic آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

در آن آموزش با تکنیک بهره بری و استفاده از تصاویر HDRI در رندرگیری مایا آشنا می شوید .آن تکنیک خیلی زیاد کابردی می باشد .

Digital Tutors ‐ Creative Development Series ‐ Using HDR Images for 3D Lighting in Maya آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

دراین آموزش زیبا و همچنین هیجان انگیز تو یک صحنه خارجی کامل را با منتال ری به زیبایی رندر خواهید کرد . در آن آموزش نحوه تنظیمات منتال ری جهت یک رندر واقع گرایانه و همچنین همچنین ساخت متریال ها و همچنین نورپردازی ها را یاد می گیرید.

634 render 1040 آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

بهره بری و استفاده از تکنیک displace map در امروزه کاربرد بسیاری پیدا کرده می باشد ، مخصوصا در باره بازی های کامپیوتری. تو با بهره بری و استفاده از آن تکنیک خیلی کاراها می توانید انجام دهید ، مثلا فرض کنید می خواهید یک شهرستان از نمای دور بسازید ، با تکنیک displacrment  به راحتی می توانید آن کار را انجام دهید .

661 render 1040 آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

تکنیک ساخت Stereoscopic 3D یا دیدن کردن و نمایش سه بعدی تصاویر در مایا .

3611 render 1040 آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

در آن آموزش با منتال ری یک استودیوی عکاسی مجازی را با نورپردازی خاص آن هم طراحی می کنید ، در واقع آن تمرین آموزش تکنیک های نورپردازی می باشد .

Digital Tutors ‐ Studio Lighting Techniques in Maya آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

Matchmoving تکنیکی می باشد جهت مطابق و یکدست کردن حرکت دوربین در فیلم دیدنی و جذاب واقعی  و همچنین دوربین در نرم افزار مایا .آن روشی یکی از مهمترین روش های جهت تلفیق فیلم دیدنی و جذاب واقعی و همچنین انیمیشن می باشد که در حال حاضر در همه فیلم دیدنی و جذاب ها تلفیقی بهره بری و استفاده می می شود .

1546 render 1040 آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

روش ها و همچنین تکنیک های متنوع و گوناگون و مختلف نورپردازی یک صحنه داخلی را در آن تمرین خواهید آموخت .در آن تمرین از Arnold  جهت رندر بهره بری و استفاده خواهیم کرد .

Digital‐Tutors ‐ Interior Lighting and Ren Using Arnold in Maya آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

 

در آن تمرین با رندر طبیعی و همچنین واقع گرایانه یک ماشین آشنا می شوید و همچنین تکنیک های آن کار را فرا خواهید گرفت .

888 render 1040 آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

در آن آموزش زیبا با نحوه شبیه سازی شکستن یک لامپ حبابی آشنا می شوید و همچنین نحوه شکستن و همچنین پرتاب شیشه حباب ، دود ورشته های سیم لامپ را شبیه سازی می کنید .

1555 render 1040 آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

در آن تمرین زیبا نحوه ساخت متریال پوست طبیعی انسان و همچنین همچنین نورپردازی آن صحنه را در مایا و همچنین بوسیله ی او همچنین ری فرا می گیرید .

1483 render 1040 آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

در آن سری آموزشی با تکنیک های متنوع و گوناگون و مختلف نورپردازی در مایا و همچنین منتال ری دو تصویر واقع گرایانه خواهید ساخت .

204 آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا accurate light 500x500 آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

خرید مجموعه آموزش جلوه ویژه در مایا
باره :   گرافیک سه بعدی  
تعداد دی او همچنین دی :    ۱۵ DVD 
نرخ :    ۳۲۹۰۰  تومان 
توضیحات :   بسته بندی شکیل
خرید :  

shoppingcart آموزش عظیم جلوه های ویژه و رندر در مایا

منبع
جدید و تو و تازه ترین نرم افزار های گرافیکی: آموزش عظیم جلوه های ویژه و همچنین رندر در مایا