Search

آموزش مقدماتی ZBrush

آموزش مقدماتی ZBrush

در آن بسته آموزشی نرم افزار زیبراش با کار آن نرم افزار آشنا می شوید، و همچنین قسمت های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین مهم آن هم را یاد می گیرید. در آن سری آموزش ها با تک تک ابزارهای زیبرش آشنا شده و همچنین کاربرد آن هم ها را فرا می گیرید، همچنین بعضی از آموزش های دیگر آن مجموعه که تو را با قابلیت های اکثرا و بیشتر زیبراش آشنا می کند . با فراگیری zbrush  به دنیای حرفه ای مدل سازی سه بعدی وارد خواهید شد.

جهت خرید آموزش مقدماتی زیبراش بر روی دکمه خرید کلیک کنید.

 

خرید مجموعه آموزش مقدماتی زیبراش
باره :   گرافیک سه بعدی  
تعداد دی او همچنین دی :    ۷ DVD 
نرخ :    ۲۳۹۰۰  تومان 
توضیحات :   بسته بندی شکیل
خرید :  

shoppingcart آموزش مقدماتی ZBrush

آن مجموعه به زبان اصلی می باشد ، ولی باید توجه داشت با توجه به کویا بودن آموزش ها جهت یادگیری و همچنین درک آن هم نیازی به دانش زبان ندارید.

عناوین آموزشی موجود دراین مجموعه :

در آن تمرین با تکنیک‌هایی آشنا می شوید که به افزایش سرعت کار با زیبراش می انجامد.هنگامی که مدل تو پیچده می می شود، بالطبع سرعت کار نیز پایین می آید، در آن مواقع، دانستن تکنیک هایی که سرعت کار با زیبراش را زیاد کند خیلی زیاد مفید خواهد بود.              

813 render 1040 آموزش مقدماتی ZBrush

در آن تمرین مدل فانتزی از یک صندوق خواهید ساخت و همچنین با اصول طراحی در زیبراش آشنا می شوید .

3Dmotive ‐ Workflow series ‐ The Treasure Chest آموزش مقدماتی ZBrush

در آن تمرین با ویژگی Fibermesh که در زیبراش ۴R2b اضافه شده می باشد آشنا خواهید شد. از آن ابزار جهت ساخته یا ایجاد کردن مو، شاخ و همچنین برگ درختان، خز، چمن و همچنین … بهره بری و استفاده می‌می شود. تو در آن تمرین با اصول ابتدایی و اولیه آن ابزار و همچنین همچنین تعدادی مثال در باره های متنوع و گوناگون و مختلف  آشنا می شوید.

750 render 1040 آموزش مقدماتی ZBrush

678 render 1040 آموزش مقدماتی ZBrush

 

 

Retopology یکی از تکنیک های مهم می باشد که بایستی و حتما در دنیای سه بعدی بلد باشید ، آن تکنیک مخصوصا جهت ساخت بازی خیلی زیاد مناسب می باشد. تو در آن تکنیک یاد خواهید گرفت که از روی یک مدل hi poly یک مدل Low poly  ساخته یا ایجاد کنید . در دنیای مدل سازی نیز گاهی از توپولوژی مجدد جهت ساخت مدلهایی مانند لباس(که از روی مدل ابتدایی و اولیه برداشته شده می باشد) ،ماسک صورت یا کلاه و همچنین …. بهره بری و استفاده می‌می شود .

807 render 1040 آموزش مقدماتی ZBrush

در آن آموزش با براش های نرم افزار zbrush آشنا می شوید  که اصلی ترین و همچنین اصولی و کاربردی ترین قسمت نرم افزار می باشد.

547 render 1040 آموزش مقدماتی ZBrush

در آن تمرین نحوه تعامل زیبراش و همچنین افتر افکت را یاد می گیرید .همچنین بوسیله نرم افزار زیبراش یک انیمیشن جهت نشان دادن نمونه کسب و کار خود خواهید ساخت .اصطلاحاً به آن نوع انیمیشن که جهت نشان دادن کار در زیبراش بهره بری و استفاده می می شود سینی دوار م یگویند .

     815 render 1040 آموزش مقدماتی ZBrush          

 

در آن تمرین تو با نحوه اضافه کردن یک مش به مدل خود بوسیله ابزار DynaMesh آشنا می شوید .مثلا اضافه کردن پیچ و همچنین مهره به مدل تانک یا ماشین را به راحتی انجام خواهید داد .یا در مثالی دیگر به راحتی می توانید، گوش، دهان، بینی و همچنین … را جداگانه مدل کنید و همچنین سپس به مدل خود اضافه کنید .

810 render 1040 آموزش مقدماتی ZBrush

خرید مجموعه آموزش مقدماتی زیبراش
باره :   گرافیک سه بعدی  
تعداد دی او همچنین دی :    ۷ DVD 
نرخ :    ۲۳۹۰۰  تومان 
توضیحات :   بسته بندی شکیل
خرید :  

shoppingcart آموزش مقدماتی ZBrush

منبع
جدید و تو و تازه ترین نرم افزار های گرافیکی: آموزش مقدماتی ZBrush