Search

دانلود پلاگین فتوشاپ روتوش جادویی و حرفه ای چهره و پوست نسخه ۲٫۸

دانلود پلاگین فتوشاپ روتوش جادویی و همچنین حرفه ای چهره و همچنین پوست ورژن و نسخه ۲٫۸

با توجه به علاقه زیاد کاربران به اکشن فتوشاپ روتوش پوست صورت،  آن باز یک پلاگین فتوشاپ جادویی روتوش حرفه ای را جهت تو آماده دانلود کرده ایم که جهت بهره بری و استفاده از آن هم مستلزم و نیاز به هیچ گونه تخصص و همچنین مهارتی در فتوشاپ ندارید. با بهره بری و استفاده از آن هم می توانید تمامی لکه ها و همچنین جوش ها را از روی پوست حذف کنید و همچنین تکسچر طبیعی پوست را نیز حفظ کنید. آن پلاگین قابل نصب روی فتوشاپ در سیستم عامل های ویندوز و همچنین مکینتاش می باشد. جهت نصب روی مکینتاش به فایل Help در مجموعه دانلود شده رفت و آمد و مراجعه نمایید.

| به روز شده تاریخ ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ |

روش نصب در ویندوز :

  1. فایل ها را استخراج کنید.
  2. پوشه به نام ATN را باز کنید و همچنین فایل Magic Retouch Pro را در داخل آن هم اجرا کنید. بعد از اجرای آن فایل، فتوشاپ به صورت خودکار باز می می شود، بعد از باز شدن فتوشاپ، آن هم را ببندید.
  3. حالا وارد پوشه Plug-In شوید و همچنین پوشه به نام Magic Retouch Pro را کپی کنید.
  4. حالا وارد دایرکتوری فتوشاپ شوید. فتوشاپ معمولا در آن مسیر ذخیره می می شود : C:Program FilesAdobeAdobe  Photoshop  CS5.
  5. در آن دایرکتوری، پوشه Plug-ins را پیدا کرده و همچنین آن هم را باز کنید.
  6. در آن پوشه یک پوشه دیگر به نام Panels وجود دارد. آن هم را باز کنید و همچنین پوشه Magic Retouch Pro را داخل آن هم بفرستید.

Magic Retouch Pro دانلود پلاگین فتوشاپ روتوش جادویی و حرفه ای چهره و پوست نسخه ۲٫۸

(…)
جهت دیدن ادامه مطلب روی آن لینک کلیک کنید : دانلود پلاگین فتوشاپ روتوش جادویی و همچنین حرفه ای چهره و همچنین پوست ورژن و نسخه ۲٫۸ (۱۰ words)


© admin for گرافیران – دانلود، آموزش فتوشاپ، طراحی, ۲۰۱۵٫ |
Permalink |
۹ comments |
Add to
del.icio.us

Post tags: download photoshop retouch plugin, magic retouch pro plugin, بهترین پلاگین روتوش صورت فتوشاپ, بهترین پلاگین روتوش عکس, حذف کک مک صورت فتوشاپ, دانلود, دانلود Magic Retouch Pro, دانلود مجانی و رایگان پلاگین فتوشاپ, دانلود پلاگین Magic Retouch Pro, دانلود پلاگین حذف خودکار لکه عکس, دانلود پلاگین روتوش خودکار عکس, دانلود پلاگین روتوش در فتوشاپ, دانلود پلاگین روتوش عکس فتوشاپ, دانلود پلاگین روتوش فتوشاپ, دانلود پلاگین روتوش پوست فتوشاپ, دانلود پلاگین روتوش چهره فتوشاپ, روتوش حرفه ای چهره فتوشاپ, روتوش عکس, روتوش چهره, طراحی, فتوشاپ, قوی ترین پلاگین روتوش تصاویر, پلاگین آرایش صورت فتوشاپ, پلاگین حذف جوش صورت فتوشاپ, پلاگین حذف لکه تصاویر, پلاگین حذف لکه عکس فتوشاپ, پلاگین حرفه ای روتوش عکس, پلاگین روتوش تصاویر فتوشاپ, پلاگین روتوش حرفه ای صورت, پلاگین روتوش صورت فتوشاپ, پلاگین روتوش عکس در فتوشاپ, پلاگین روتوش عکس فتوشاپ, پلاگین روتوش پوست صورت فتوشاپ, پلاگین روتوش پوست پرتغالی, پلاگین روتوش چهره فتوشاپ, پلاگین زیباسازی عکس فتوشاپ, پلاگین فتوشاپ, پلاگین فتوشاپ روتوش تصاویر, پلاگین لکه برداری فتوشاپ, گرافیک

منبع
تازه ترین و جدیدترین آموزش ها در مورد فتوشاپ : دانلود پلاگین فتوشاپ روتوش جادویی و همچنین حرفه ای چهره و همچنین پوست ورژن و نسخه ۲٫۸