Search

دانلود مجانی و رایگان نرم افزار GIMP 2.8.16.3 Final ویرایشگر حرفه ای عکس

دانلود مجانی و رایگان نرم افزار GIMP 2.8.16.3 Final ویرایشگر حرفه ای عکس

ورژن و نسخه جدید نرم افزار مجانی و رایگان GIMP 2.8.16.3 Final نیز نشر یافته شده شد و همچنین تو کاربران عزیز گرافیران می توانید آن هم را هم اکنون با لینک مستقیم از گرافیران دانلود کنید. GIMP یک بسته نرم افزاری گرافیکی می باشد که به تو در ویرایش، دستکاری و همچنین روتوش تصاویر کمک می کند.

| به روز شده ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ |

امکانات :

  • رابط گرافیکی قابل دستکاری : آن ورژن و نسخه از نرم افزار شامل قابلیت دستکاری رابط کاربری می باشد تا تو بتوانید به دلخواه خود ظاهر آن هم را مشخص کردن کنید. تم ابزارک ها، رنگ ها، فضای ابزارک ها و همچنین سایز آیکون ها نیز قابل تغییر می باشند.
  • حالت دیدن کردن و نمایش تمام صفحه GIMP نه تنها به تو پیش دیدن کردن و نمایش کلی از تصویر گرافیکی تان را نشان می دهد بلکه امکان ویرایش را نیز در آن حالت خواهید داشت.
  • توسعه عکس ها : بسیاری از عیب ها و همچنین نواقص عکس های دیجیتال می توانند توسط GIMP از بین بروند. حذف اعوجاج ساخته یا ایجاد شده توسط لنز دوربین از مهم ترین قابلیت های آن هم می باشد که توسط یک فیلتر قدرتمند قابل اعمال می باشد.
  • روتوش عکس های دیجیتال : GIMP یکی از بهترین نرم افزارها جهت روتوش حرفه ای تصاویر و همچنین اجرای تکنیک های حرفه ای روتوش می باشد. با بهره بری و استفاده از ابزار Clone می توانید جزئیات اضافی عکس را از بین ببرید. ابزار Heal نیز می توانید لکه های موجود در عکس را به راحتی ترمیم کند. ابزار Perspective Clone آن هم جهت شبیه سازی اشیاء در حالت پرسپکتیو می باشد که بهره بری و استفاده از آن هم مانند یک Clone راست می باشد.
  • GIMP از سخت افزارهای متعددی پشتیبانی می کند. پشتیبانی از تبلت های حساس به حرکت و همچنین فشار و همچنین همچنین کنترل کننده های MIDI و همچنین USB از قایلیت های مهم نرم افزار می باشند.
  • فرمت های مختلفی توسط نرم افزار GIMP پشتیبانی می شوند که شامل JPEG، GIF، PNG، TIFF و همچنین فرمت های شامل چند رزولوشن و همچنین چند رنگ آیکون های ویندوز می باشد. امکان ذخیره فایل ها در فرمت های ZIP، GX، BZ2 یا GIMP که فشرده شده می باشند، می تواند در فضای هارد دیسک تو صرفه جویی کنند.
  • پلتفورم های پشتیبانی شده : GNU/Linux، ویندوز، Mac OS X، Sun OpenSolaris و همچنین FreeBSD

gimp دانلود مجانی و رایگان نرم افزار GIMP 2.8.16.3 Final ویرایشگر حرفه ای عکس

(…)
جهت دیدن ادامه مطلب روی آن لینک کلیک کنید : دانلود مجانی و رایگان نرم افزار GIMP 2.8.16.3 Final ویرایشگر حرفه ای عکس (۰ words)


© admin for گرافیران – دانلود، آموزش فتوشاپ، طراحی, ۲۰۱۶٫ |
Permalink |
No comment |
Add to
del.icio.us

Post tags: دانلود GIMP, دانلود GIMP 2.8.2, دانلود GIMP 2.8.2 Final, دانلود GIMP لینک مستقیم, دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب GIMP 2.8.2, دانلود مجانی و رایگان GIMP, دانلود مجانی و رایگان GIMP 2.8.2, دانلود مجانی و رایگان GIMP 2.8.2 Final, دانلود مجانی و رایگان نرم افزار, دانلود مجانی و رایگان نرم افزار GIMP, دانلود مجانی و رایگان نرم افزار ویرایشگر حرفه ای عکس, دانلود مستقیم نرم افزار GIMP, دانلود نرم افزار GIMP, دانلود نرم افزار GIMP 2.8.2 Final, دانلود نرم افزار جهت لینوکس, دانلود نرم افزار روتوش عکس, دانلود نرم افزار نقاشی, دانلود نرم افزار نقاشی لینوکس, دانلود نرم افزار ویرایش عکس Linux, دانلود نرم افزار گرافیکی لینوکس, دانلود ورژن و نسخه جدید GIMP, دانلود ورژن و نسخه جدید GIMP 2.8.2, دانلود ورژن جدید GIMP 2.8.2, نرم افزار روتوش تصاویر لینوکس, نرم افزار نقاشی لینوکس, نرم افزار نقاشی ویندوز, نرم افزار ویرایش عکس لینوکس, نرم افزار ویرایشگر عکس GIMP

منبع
جدید و تو و تازه ترین آموزش ها در مورد فتوشاپ : دانلود مجانی و رایگان نرم افزار GIMP 2.8.16.3 Final ویرایشگر حرفه ای عکس