Search

دعوت به همکاری

دعوت به همکاری

davat be hamkari1 دعوت به همکاری

دروود به دوستان عزیز
بنده باهمکاری چند تن ازهنرمندان فعال درگرافیک(فعلا اکثرا و بیشتر در باره گرافیک سه بعدی) و همچنین مهندسین و متخصصین طراحی وبسایت و مرکز خبرهای جدید، پایگاهی را به هدف معرفی و همچنین پیشبرد آموزش نرم افزارهای روز گرافیکی جهت علاقه مندان گرافیک ساخته یا ایجاد نمودیم تا بتوانیم قدمی هر چند کوچک در راستای بالا بردن سطح دانش دوستداران گرافیک سه بعدی و همچنین علاقه مندان در آن باره برداریم.
خوشبختانه با وجود مدت زمان خیلی زیاد کوتاهی (کمتر از ۵ ماه) که از شروع فعالیت های وبسایت و مرکز خبرهای جدید می گذرد، با کمک همکاران متخصص در باره طراحی وبسایت و مرکز خبرهای جدید و همچنین بهینه سازی وبسایت و مرکز خبرهای جدید و همچنین همچنین تولید آموزش های با کیفیت ، توانستیم به جایگاه خیلی زیاد مناسبی در بین وبسایت و مرکز خبرهای جدید های فعال در آن باره برسیم.
وبسایت و مرکز خبرهای جدید گرافیکی اعلان هم اکنون با بازدید هر روز خدا بیش از ۵ هزار فرد یا شخص و همچنین اعتبار بالا در موتور جستجوی گوگل ( رنک ۳) روندی صعودی را در پیش دارد و همچنین توانسته می باشد در جستجوهای کلیدی ، جزء اولین پیشنهادات گوگل قرار بگیرد. جهت مثال در صورتی که عناوین پر بازدید زیر را در google سرچ کنید می توانید وبسایت و مرکز خبرهای جدید elan.ir را دیدن نمایید:
آموزش گرافیک
آموزش تری دی مکس
آموزش او همچنین ری
آموزش مایا
آموزش زیبراش
آموزش مادباکس
خبرهای جدید گرافیک
آموزش انیمیشن
آموزش ساخت بازی
انواع بازی کامپیوتری 

و همچنین غیره

(در صورتی که عناوین بالا را به صورت لاتین نیز سرچ کنید باز هم وبسایت و مرکز خبرهای جدید اعلان در صفحات اول دیده می می شود)
ما هم اکنون در ابتدای راه قرار داریم و همچنین اراده و تصمیم راسخ داریم تا روز به روز سایتی پربارتر جهت معرفی تکنولوژی های روز در دنیای گرافیک و همچنین هنر داشته باشیم. به همین منظور اراده و تصمیم راسخ داریم تا از تمامی علاقه مندان به پیشبرد آن هدف دعوت نماییم تا به خانواده گرافیکی اعلان بپیوندند و همچنین جهت پیشبرد دانش گرافیک، اطلاعات و همچنین دانسته های خود را در اختیار علاقه مندان قرار دهند.
دوستانی که به جمع وبسایت و مرکز خبرهای جدید می پیوندند و همچنین به صورت فعال و همچنین مستمر با وبسایت و مرکز خبرهای جدید همکاری می کنند ، به نوعی در وبسایت و مرکز خبرهای جدید سهیم می باشند و همچنین بنابراین ما اراده و تصمیم راسخ داریم تا بتوانند از مزایای وبسایت و مرکز خبرهای جدید بهره بری و استفاده نمایند ( در درجه اول دیده شدن کار آن عزیزان توسط هزاران فرد یا شخص از علاقه مندان به آن باره در روز) .جهت مثال نویسندگان فعال وبسایت و مرکز خبرهای جدید از مزایای زیر بهره می برند:
۱- تمامی آموزش های ساخته یا ایجاد شده توسط نویسندگان با نام و همچنین پروفایل فردی یا شخصی آن عزیزان نشر یافته شده می می شود
۲- نویسندگان فعال وبسایت و مرکز خبرهای جدید ، می توانند در وبسایت و مرکز خبرهای جدید تبلیغات خود ( کلاس های خصوصی ، انجام پروژه هاو … ) را به صورت بنر قرار دهند.
در پایان از ایده اساتید و همچنین دوستان در آن باره استقبال می کنیم و همچنین خوشحال می شویم تا عزیزان علاقه مند به ما پیوندند.

در صورت تمایل به همکاری می توانید با ارسال رزومه کاری و همچنین یک نمونه فیلم دیدنی و جذاب آموزشی به ایمیل info@elan.ir  همکاری خود را اعلام کنید

منبع
تازه ترین و جدیدترین نرم افزار های گرافیکی: دعوت به همکاری