Search

طراحی جذاب ترین بنر های استند در پارسی طرح ایرانیان

طراحی جذاب ترین بنر های استند در پارسی طرح ایرانیان

در این مطلب از سایت قصد داریم توضیحاتی درمورد طراحی جذاب ترین بنر های استند در پارسی طرح ایرانیان برای شما کاربران عزیز ارائه نماییم . در صورتی که قصد طراحی بنر دارید ، حتما ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید.

 

یکی از مدل های تبلیغات موثر در فضای اجتماعی ما ، تبلیغات از گونه ی مقوای لمینت شده است . که در قالب یک فریم ایستاده گنجاده می شود و در گوشه ای از یک سالن اجتماعات و  دفاتر قرار میگیرد ، به جرات می توان این مدل تبلیغ یا بنری محیطی که به اصطلاح استند تبلیغاتی می نامند یکی از مهمترین روش های تبلیغاتی در سالن ها و دفاتر بمانیم که به صورت فیزیکی رو کاغذ مخصوص چاپ می شود و با توجه به کیفیت مطلوبی که دارد از جذابیت خوبی هم بر خوردار است . ساخت و طراحی استند تبلیغاتی کار بسیار پیچیده ای نیست و نه به هزینه ی زیادی احتیاج دارد نه مراحل بسیار پیچیده و زمان بری دارد . در واقع شما در سه مرحله می توانید صاحب یک استند جذاب تبلیغاتی شوید .

۱- طراحی و اجرا ایده در استند تبلیغاتی

۲- چاپ بر روی کاغذ مقوایی

۳- قرار دادن درون فریم مخصوص

سه مرحله ای که در بالا به آن اشاره داشتیم شما را به سر مقصد خود یعنی داشتن یک طراحی و اماده سازی استند تبلیغاتی می رساند ، استند ها فریم های مختلفی دارند که معروف و دم دست ترین حالت فریم را مدل هشتی می دانند که در دسترس تر از سایز فریم هاست و هم راحتی حمل و نقل و همچنین هزینه مناسب آن باعث استفاده بیشتر از این مدل استند شده است .

oslg stand design parsitarhir طراحی جذاب ترین بنر های استند در پارسی طرح ایرانیان

طراحی جذاب ترین بنر های استند

در طراحی استند بیشتر چه موارد ذکر و قرار میگیرد ؟

به طور معمول اکثر بخواهیم پیشنهاد دقیقی برای ذکر مطالب و تصاویر در یک استند بنر استاندارد بدهیم با به این موارد داشته باشیم ، این موارد هم می تواند مشتری یا مخطبان را بخوبی مجذوب طرح کند هم در چاپ شما را با کمترین مشکل مواجه می سازد .

۱- استفاده از لوگوی شرکت

۲- تعداد متن نا مشخص است اما تا این مقدار بدانید که نباید زیادی ر استفاده از متن ها شلوغ کاری کنید !

۳- استفاده از یک یا ۲ عکس بسیار جذاب و با کیفیت در مورد موضوع استند

این موارد نکته هایی هستند که اگر شما در طراحی و چاپ استند خودتون به شیوه ای مناسب از آن ها استفاده نمایید می تواند شکل بسیاری جذابی به استند شما دهد ، بزودی درباره آموزش طراحی استند حتما در سایت پارسی طرح پلاس صحبت خواهیم کرد و شما را با تنکیک های بیشتری آشنا میکنیم که بتوانید از راز های طراحی استند با خبر شوید .

وبلاگ ما را دنبال ها کنید و آخرین مطالب ما را بخوانید .