Search

کولرگازی ارزان

کولرگازی ارزان

در این مطلب قصد داریم بگوییم که چگونه با خرید یک لوازم خانگی زندگی سالم و شادات داشته باشید . و از زندگی دراین محیط لذت ببرید .

در حالی که در  روزهای گرم سال ما پناه می بریم به یک جای خنک . پس یکی از مهم ترین مسائل که برای ما رخ می دهد که یک محیط خوب داشته باشیم کولرگازی ارزان می باشد که یکی از بهترین ها در این زمینه می باشد .

ایا شما به طور کلی احساس خستگی و یا ضعف می کنید ؟ مهم تر از همه ایا زمانی که محل کار خود را ترک می کنید این احساس برطرف می شود ؟ دلیل آن می تواند سندروم ساختمان بیمار باشد . تحقیقاتی در ژورنال بین المللی Epidemiology به چاپ رسیده است که نشان می دهد افرادی که مدت زمان زیادی در ساختمان هایی که باد سرد در آن ها جریان دارد می گذارنند ، غلائم بیشتری در مقایسه با افرادی که در محیط هایی با تهویه مناسب قرار دارند نمایش می دهند .یکی از مهم ترین دستگاه ها می توان به کولرگازی بوش می توان اشاره کرد . که این دستگاه دارای ویژگی هایی می باشد که می توان از آن استفاده کرد . یکی از مهم ترین ویژگی های این محصول می توان بهاین موضوع اشاره کرد که می تواند باد را در هر چهار طرف می دهد و می تواند خانه را خنک نماید .

کمپانی های مطرح این مشکل را مورد توجه قرار داده است که می تواند به طور کلی تجربه شما از ان دستگاه ها را تغید دهد . جامعه امریکایی مهندسین گرمایشی ، سرمایش و تهویه هوا هر جریان هوایی کم تر از ۰٫۱۵ مایل در ثانه را همچنان جریان هوا تلقی می کنند . زمانی که کولرگازی میتسوبیشی با استفاده از سیستم خنک کننده سریع به دمای مطلوب رسید ، فن اصلی کولر بسته می شود و هوا از طریق ۲۱ سوراخ کوچک موجود بر بدنه دیوایس به جریان در می آید .

پس زندگی سالم وشاداب می تواند با کم ترین کارها انجام دهید .

Model MS GF18 300x300 کولرگازی ارزان