Search

مزیت های کتاب های الکترونیکی و صوتی

مزیت های کتاب های الکترونیکی و صوتی

یکی از روش هایی که با آن می توان انسان ها را به کتابخوانی جذب کرد و آن ها را به سمت کتاب الکترونیک و خرید کتاب کشاند، مطالعه کتاب های پر طرفدار و پر فروش در دنیاست. مطالعه کتاب های الکترونیکی و صوتی از جمله کتاب هایی هستند که بسیار در دسترس هستند و محدودیت زمانی و مکانی ندارند. به طور مثال شما زمانی که در انتظار به سر می برید و یا در اتوبوس و مترو هستید می توانید از این زمان های مرده استفاده کنید و نهایت استفاده را ببرید.

کتاب های الکترونیک برای کسانی که تمایلی به پرداخت هزینه های بالا برای خرید کتاب ندارند مناسب می باشد و دیگر نیازی به پرداخت هزینه کاغذ، طراحی جلد کتاب و … نیست بلکه فقط هزینه حق نشر را پرداخت می کنید و از محتوای آن کتاب می توانید استفاده کنید. در فضای مجازی به راحتی می توانید از کتاب های رایگان استفاده کنید. این مزیتی است که کتاب های چاپی حتی کتاب های دست دوم چاپی وجود ندارد. در دسترس بودن و ارزان بودن کتاب های صوتی و الکتریکی از مزیت هایی است که انسان ها را به خود جذب می کند تا یک بار هم که شده مطالعه آن را امتحان کنند.

نمونه های زیادی از کتابهای صوتی را می توایند در کتابچین بیابید

مطالعه کتاب های الکترونیکی باعث افزایش مطالعه سرانه کتاب می شود و در فرهنگ یک جامعه بسیار موثر است. در ادامه ما چند کتاب را از سایت گودریدز انتخاب کرده ایم تا به شما دوستان معرفی کنیم.

b996848        مزیت های کتاب های الکترونیکی و صوتی

 

معرفی کتاب های الکترونیکی و صوتی

کتاب غرور و تعصب اثر جین آستین: این کتاب یکی از آثاری است که بسیار پر طرفدار و پر فروش در دنیا بوده است. در این کتاب رمان از ژانرهای عاشقانه، رفتاری، ارزشی و داستانی استفاده شده است. این کتاب از اولین لحظه ای که وارد بازار شده است حتی به لیست درجه دوم هم منتقل نشده است. اگر در حال شروع کتابخوانی هستید می توانید از این کتاب استفاده کنید و آن را مطالعه کنید.

کتاب ۱۹۸۴ اثر جورج اورول: این کتاب هم جزء کتاب های پر فروش و بسیار محبوب است که در آن دید خواننده را از یک نقطه کوچک به میان ناباوری ها می کشاند. برای نگارش این کتاب زمان زیادی توسط نویسنده آن صرف شده است و رنج و سختی های فراوانی تحمل شده است. در کتاب ۱۹۸۴ می توان هجو سیاسی را که دنیای استبدادی و اداری را به تصویر می کشد مشاهده کرد.

کتاب جنایات و مکافات اثر فیودور داستایفسکی: این اثر جزء الهام بخش ترین کتاب هایی است که در ژانر داستان تاریخی و معمایی نگارش شده است و در آن جنایت به همراه مکافات را به تصویر می کشد.

کتاب صد سال تنهایی اثر گابریل گارسیا مارکز: این کتاب مشهورترین اثر از این نویسنده می باشد و یک کتاب در ژانر رئالیسم جادویی با یک داستان حماسی و در قالب خانوادگی است.

کتاب بیگانه اثر آلبر کامو: ژانر این کتاب جنایی و فلسفی است که نویسنده به صورت ماهرانه ای توانسته است ارتباط بین دو بخش جداگانه کتاب را برای به تصویر کشیدن مفاهیم ابسورد به صورت یک داستان در آورد.

برای دانلود این کتاب ها و بسیاری از کتاب های پر طرفدار دیگر حتماً به سایت کتابچین مراجعه نمایید.

b901075      مزیت های کتاب های الکترونیکی و صوتی