Search

تفاوت شارژر اصلی و تقلبی هواوی

تفاوت شارژر اصلی و تقلبی هواوی

%D8%A2%D8%AF%D8%A7%D9%BE%D8%AA%D9%88%D8%B1 %D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%AC%DB%8C%D9%86%D8%A7%D9%84 %D9%87%D9%88%D8%A7%D9%88%DB%8C تفاوت شارژر اصلی و تقلبی هواوی

تفاوت شارژر اصلی و تقلبی هواوی

در مورد تشخیص شارژر اصلی هواوی چه می‌دانید؟ تشخیص شارژر اصلی هواوی برای مراقبت از گوشی و حفظ کارایی آن اهمیت دارد، کابل های شارژ غیر اصل، ممکن است به گوشی همراه شما صدمه وارد کند و به همین خاطر شما با تشخیص شارژر اصل عمر مفید گوشی خود را افزایش خواهید داد.

گاه سوالات متفاوتی در ارتباط با اصلی و فرعی بودن شارژر پرسیده می شود و اینکه بین شارژر اصلی هواوی و مدل غیر اصل آن چه تفاوت هایی وجود دارد و اینکه آیا استفاده از آن ممکن است به گوشی آسیب برساند؟

برای مراقبت از گوشی خود باید از کابل اصل شارژر استفاده نمایید، شارژر از جمله وسایل پر اهمیت است که در صورت نبود آن گوشی شما بعد از مدتی استفاده خاموش خواهد شد، به همین خاطر داشتن کابل شارژر اصل اهمیت دارد.

متاسفانه امروزه تعداد زیادی از شارژر های تقلبی در بازار موجود است و شما ممکن است در هنگام خرید شارژر برای گوشی همراه خود از نوع مدل هواوی، دچار اشتباه شوید، برای جلوگیری از این اشتباهات باید با راه های تشخیص نوع اصلی و تقلبی شارژر هواوی کاملا آشنا باشید.

راه های تشخیص شارژر اصلی هواوی از شارژر تقلبی

راه های متنوعی برای تشخیص شارژر اصلی وجود دارد، یکی از ساده ترین و پر توجه ترین این راه ها، توجه به قیمت شارژر می باشد، شارژر اصل هواوی همواره قیمت بیشتری نسبت به نمونه تقلبی دارد و در کنار این موضوع می توان به شکل ظاهر بسته بندی این شارژر ها نیز توجه نمود، زیرا با یکدیگر متفاوت هستند.

تشخیص شارژر اصلی هواوی از طریق توجه به جنس شارژر و کابل آن امکان پذیر است، زیرا نمونه تقلبی شارژر از جنس پلاستیک است و بعد از مدتی آسیب می بیند، در حال یکه نمونه های اصل شارژر در بازه زمانی طولانی تری مقاوم هستند.

یکی دیگر از راه های تشخیص شارژر هواوی، توجه به وزن شارژر است، زیرا هنگامی که شارژر اصلی را در دست خود نگه دارید، وزن بیشتری را نسبت به زمانی که شارژر تقلبی را دارید، حس میکنید و این به خاطر نوع ساخت شارژر اصل هواوی می باشد که وزن بیشتری به آن می دهد.

با توجه به ظاهر انواع شارژرها می توانید از تقلبی و یا اصلی بودن آن اطمینان حاصل کنید، زیرا قسمت دو شاخه شارژر های اصل فرم خمیده شکلی دارند، اما نمونه های تقلبی موجود در بازار همگی ظاهر صاف و بدون هیچ گونه خمیدگی را دارند.

اهمیت خرید شارژر هواوی اصل

شارژر هواوی اصل در مدت زمان کمتری می تواند گوشی شما را شارژ کند و این در حالی است که نمونه های تقلبی شارژر هواوی در بازه زمانی طولانی تری شارژ گوشی شما را تکمیل خواهند کرد. شارژر اصلی هواوی را از سایت امداد موبایل emdadmobile.net با ضمانت تست یک هفته خرید کنید.

درست است که شما برای خرید شارژر تقلبی، قیمت کمتری را پرداخت خواهید کرد، اما این در حالی است که استفاده از این نوع شارژر تقلبی منجر به کاهش کارایی گوشی شما خواهد شد و آسیب زیادی بدان وارد می شود، به همین خاطر اگر تمایل دارید تا عمر مفید گوشی خود را افزایش دهید، باید از نمونه اصل شارژر هواوی خریداری نمایید.

آداپتور شارژر قسمت مهمی از شارژر است که جریان برقی شهری برای استفاده گوشی تنظیم می نمایند، تنها با استفاده از شارژر اصل هواوی می توانید جریان برق را با ولتاژ مناسب برای شارژ گوشی فراهم کنید، شارژر های تقلبی هواوی توانایی صافی و کاهندگی ولتاژ برق شهری را دارند و این خود برای گوشی بسیار خطرناک می باشد.

استفاده از شارژر مناسب و اصل، موجب می شود تا گوشی شما بهتر کار کند و بعد از مدتی دچار مشکل و ایراد نشود، استفاده از شارژر تقلبی منجر به کاهش کیفیت گوشی می شود، بنابراین در هنگام خرید شارژر هوایی دقت بفرمایید.